Politika

Berisha: Studentët braktisën takimin me skllavin e Edvinit

Në ditën e 10-të protestës së studenteve, ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një video nga mbledhja e të rinjve me rektorin e Universitetit të...

Opinion

Mos i fyeni studentët duke i krahasuar me Lulin

Nga Astrit Patozi Ata që u thonë protestuesve të mos shkojnë të flasin me Ramën, sepse do ta pësojnë si Luli më 17-18 maj, i...

SPORT

KULTURE

Festivali i Këngës në RTSH, prezantohen 22 këngët pjesëmarrëse

Na ndajnë vetëm dy javë nga edicioni i 57-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Publik Shqiptar. Në faqen zyrtare të festivalit, janë...

Dossier

SPECIALE

Foto/ “Parisi i Vogël” më i bukur se kurrë

Mbrëmjen e djeshme (8 dhjetor) qyteti i Korçës ndezi dritat me rastin e festave të fundvitit. I quajtur si Parisi i Vogël, apo qyteti i...

50 plazhet më magjepse në botë, ku futet dhe Ksamili

Ja 50 plazhet me të bukura në botë: 1. Plazhi Navagio, Greqi 2. Plazhi Whitehaven, Australi 3. El Nido Beach, Filipine 4. Praia do Sancho, Brazil 5. Plazhi i...

SHOWBIZ

VIDEO