Home ShowBiz Adi Krasta e thotë hapur: Ky është prezantuesi televiziv më i mirë

Adi Krasta e thotë hapur: Ky është prezantuesi televiziv më i mirë

0

Gazetari dhe moderatori i njohur Adi Krasta, duket se ka dhënë pëlqimin e tij për prezantuesin më të mirë.Dhe mesa duket nuk qënka një prezantues shqipëtar.

Bëhet fjalë për 70 vjeçari David Michael Letterman i cili është drejtues amerikan televiziv, komedian, shkrimtar dhe producent. Një foto e tij është hedhur në rrjetet sociale të Krastës.

”Kthehet në televizion David Latterman-për mua drejtuesi televiziv më i mirë pas Johnny Carson”, ishte ky statusi i të premtes mbrëma, që moderatori i njohur Adi Krasta ndau me ndjekësit e tij.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.