Home Sport Agolli mbështet rikandidimin e Dukës, “më e mira ende nuk ka ardhur”

Agolli mbështet rikandidimin e Dukës, “më e mira ende nuk ka ardhur”

0

Presidenti aktual i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka zyrtarizuar sot kandidimin për zgjedhjet e ardhshme më 7 shkurt që do të zhvillohen në qytetin e Durrësit.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Duka renditi disa prej arsyeve se përse kishte marrë këtë vendim. Kanë mjaftuar pak orë për kreun aktual të federatës për të marrë publikisht mbështetjen e parë, dhe jo nga një person dosido, por nga kapiteni i Kombëtares, Ansi Agolli.

34-vjeçari po me anë të rrjeteve sociale ka shpërndarë postimin e Armando Dukës dhe njëkohësisht ka shkruar: “Më e mira akoma nuk ka ardhur! Urime President!”

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.