Aksident në Tiranë, përplasen dy makina dhe ka të plagosur

0

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në periferi të Tiranës, në Shkozë. Sipas informacioneve të para nga terreni, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën në afërsi të banesave sociale.

Nga përplasja ka të plagosur por ende nuk dihet gjendja e tyre. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe një ambulancë.

“BalkanWeb” sjell një video nga momentet e para pas aksidentit, ku shihet qytetarë të shumtë të mbledhur rreth vendit të ngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.