Alban Hoxha edhe 24 orë të tjera në burg, gjykata shtyn seancën

0

Alban Hoxha do të qëndrojë dhe 24 orë të tjera në burg pas arrestimit nga ana e Policisë.

Gjykata ka vendosur të shtyjë për ditën e martë seancën gjyqësorë ndaj portierit të skuadrës së Partizanit dhe Kombëtares shqiptare për të marrë masën e sigurisë ndaj tij.

Portieri 31-vjeçar u arrestua nga policia e kryeqytetit pasi kishte pirë alkool duke kaluar normën e lejuar.

Ky arrestim i portierit të Partizanit vjen në javën derbi dhe tashmë ai pritet të jetë një mungesë e sigurtë për të kuqtë për sfidën e së premtes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.