Home ShowBiz Alketa i bën “gropën” Marinës, shikoni çfarë ka ndodhur me dy prezantueset

Alketa i bën “gropën” Marinës, shikoni çfarë ka ndodhur me dy prezantueset

0

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Marina Vjollca do të prezantonte emisionin më të ri që do të nisë në Tv Klan “Ferma”.

Por siç duket kjo çështje ka marrë një rrjedhë tjetër.

Është Revista Class ajo që shkruan se programi ‘’Ferma’’ do të vijë në drejtimin e Alketa Vejsiut.

“Ferma” do të jetë në format ku personazhe të njohur, do provojnë veten duke jetuar si në një fermë, do të nisë në prill dhe do të shfaqet të dielave në mbrëmje.

Po Marina?

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.