Home Sport Arsenal dhe Liverpool në garë për yllin e Schalkes

Arsenal dhe Liverpool në garë për yllin e Schalkes

0

Arsenali dhe Liverpooli do të bëjnë betejë për mesfushorin e Schalkes, Max Meyer, gjatë verës, sipas Dily Star.

22-vjeçari shumë shpejt do të mbetet pa kontratë dhe thuhet se ka tërhequr interesim nga skuadrat e Premierligës angleze.

Po ashtu, në mesin e skuadrave të interesuara për të janë edhe gjigantët evropianë Bayern Munich dhe Milan.

Meyer është i mirënjohur për shkathtësitë e tij mendore. Përfaqësuesi gjerman, po ashtu është në gjendje të luajë në disa pozicione, si dhe si sulmues.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.