Home Kryesore Artan Hoxha: Kam video me zë dhe figurë të Ramës. Skandal! Do...

Artan Hoxha: Kam video me zë dhe figurë të Ramës. Skandal! Do ta trasmetoj

0

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me sulmin e turpshëm të kryeministrit Edi Rama kundrejt gazetarëve të medias shqiptare, duke lëshuar një bombë të vërtetë.

Sipas gazetarit investigativ, halli i Ramës është  diku tjetër, më konkretisht tek ekzistenca e disa videove të regjistruara me zë e figurë.

Hoxha nuk tregon për përmbajtjen e këtyre videove, por i premton kryeministrit se sikur të gjitha mediat të shuhen, sërish do të ketë një vend i cili do ta shfaqë atë video me zë e figurë.

Për çfarë videoje ta ketë fjalën gazetari?

Për më tepër lexoni statusin e plotë të Artan Hoxhës:

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.