“Ata burra kanë familje”, Vela turpëron keq kundërshtarët e tij (VIDEO)

Carlos Vela është golashënuesi më i mirë në MLS gjatë këtij sezoni, duke lënë në hije edhe një sulmues si Zlatan Ibrahimovic. Bomberi i njohur ka shënuar së fundmi një gol spektakolar në ndeshjen Los Angeles FC-San Jose, e vlefshme për kampionatin amerikan të futbollit.

 

Meksikani abuzoi me mbrojtësit dhe portierin kundërshtar, përpara se të shënonte. “Ata burra kanë familje”, ishte një nga komentet që u bënë në rrjetet sociale.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.