Home Authors Posts by lindita

lindita

836 POSTS 0 COMMENTS

Kurat që rekomandojnë mjekët popullorë

Hudhra është një prej produkteve më të pasura me vitamina, karbohidrate dhe vitaminë C. Hudhra e thatë përmban rreth 58 për qind insulinë. Një...

“Armina ruaj burrin”, plasin komentet e VIP-ave pas fotos së Shkëlzenit…

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni ka publikuar sot një fotografi në profilin e tij në “Instagram”, ku shfaqet mjaft serioz i veshur me...

Kryeministri i Maqedonisë: Gruevskin mund ta kenë rrëmbyer

Kryeministri Zoran Zaev doli sot në nj konferencë për shtyp së bashku me ministrin e Financave, Dragan Tevdovski. Në fund të konferencës, Zaev u...

Video/ Myftiu i Shkodrës: Krimi po mban peng qytetin

Nga fjala e tij në inaugurimin e xhamisë tek Ura e Vjetër e Bunës, Myftiu i Shkodrës, imam Muhamed Sytari, u ndal tek krimi...

Meta takim me Ruçin

Pasi presidenti Ilir Meta dekretoi nxjerrjen në lirim të oficerit me gradë madhore, Gjeneral Brigade Sandër Lleshaj, vendim ky që i hap rrugë dekretimit...

Dosja 339/ PD: Dako e ka vendin pas hekurave

Deputetja e PD-së, Orjola Pampuri ka vijuar me akuzat ndaj kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako. Në një deklaratë për mediat, ajo ka kërkuar që Dako...

Meta dekreton lirimin e Sandër Lleshajt si gjeneral

Presidenti Ilir Meta dekreton nxjerrjen në lirim të oficerit me gradë madhore, Gjeneral Brigade Sandër Lleshaj, i cili është propozuar nga kryeministri Edi Rama...

Çfarë do të bëjë Rama nëse Meta nuk dekreton Lleshin?

lir Metës nuk do t’i “ndahet” emri i Sandër Lleshajt nga tryeza për dekretim. Sekretari i grupit parlamentar të PS, Ervin Bushati paralajmëron të...

Vrasja në Shkodër, flasin dëshmitarët: Na shpëtoi Zoti nga plumbat

Dy ditë pas ekzekutimit me plumb në kokë të 40-vjeçarit Fatos Ferracaku dhe plagosjes së kunatit të tij 48-vjeçar Fatmir Mehaj, puna në markatën...

Erdhi dimri, në Dardhë nisin reshjet e dëborës

Nisja e të ftohtit ka disa dite që është ndjerë edhe ne hapsiren shqiptare. Dëbora e parë ka nisur të bjerë në qarkun e Korçës. Mësohet...