Home ShowBiz Befason Fifi me deklaratën pak orë para spektaklit: S’jam e denjë për...

Befason Fifi me deklaratën pak orë para spektaklit: S’jam e denjë për atë skenë

0

Fifi së bashku me Mc Kreshën sollën bashkëpunimin e tyre ‘Psikopatja jote’ për edicionin e 20-të të ‘Këngës Magjike.

Kënga u prit mjaft mirë dhe pati rekord klikimiesh në Youtube brenda një kohe të shkurtër.

Mirëpo vetëm pak orë para fillimit të spektaklit ‘Panoramaplus’ raporton se Fifi është në stres për netët finale te ‘Këngës Magjike’.

Gjatë intervistës nga Bora Zejmani para Pallatit të Kongreseve,Fifi i ka habiturtë gjithë kur ka deklaruar se nuk ndihej e denjë për atë skenë.

Arsye për këtë është fakti se këngëtarja ka 20 kilogramë mbipeshë, gjë që e bën të mos ndihet mirë para publikut.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.