Home Aktualitet Bllokohet anija në afërsi të Lungomares në Vlorë

Bllokohet anija në afërsi të Lungomares në Vlorë

0

Një anije është bllokuar në afërsi të Lungomares në Vlorë, dhe ka nisur operacioni për shpëtimin e saj.

Lajmi në përditësim

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.