Bojken Lako, 25 vjet karrierë. E feston me një koncert

0

Kantautori i njohur shqiptar Bojken Lako, mbush 25 vjet karrierë këtë vit dhe ai ka vendosur që këtë përvjetor ta festojë me një koncert, që do të zhvillohet në sallën e madhe të Akademisë së Arteve në datat 6 dhe 7 dhjetor.

Në këtë mënyrë, ai do të falenderojë fansat e bashkëpunëtorët gjatë këyre viteve që i kanë qëndruar besnik.

I ftuar në programin “Wake Up” në Top Channel, kantautori tregoi për karrierën e tij dhe planet e së ardhmes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.