Home Sport Bomba e gazetarit të njohur: Messi do bashkohet te Juventus me Ronaldon!

Bomba e gazetarit të njohur: Messi do bashkohet te Juventus me Ronaldon!

0

Luca Serafini, gazetar i njohur dhe tifoz i Milan, ka deklaruar mbreme ne mediat italiane se nga ambjente te larta te futbollit italian ka mesuar se Juventus po punon ne heshtje per te bashkuar Ronaldon dhe Messin gjate sezonit te ardhshem.

Sipas Serafinit, nje nga arsyet e medha te tundimit te yllit te Barçes drejt Torinos jane edhe taksat e ulura qe po aplikohen per futbollistet e huaja gjate viteve te fundit ne Itali.

Me pare vete Ronaldo, ne nje interviste per gazetat italiane i kishte bere thirrje Messit te vinte ne Itali. “Ndoshta i mungoj”, pati deklaruar Ronaldo. Te shohim nese goditja tjeter e shekullit do te jete e suksesshme per Andrea Anjelin.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.