Britney Spears, në Instagram me një veshje të këngës së 1998

0

Rreth afro dy dekada kanë kaluar që kur Britney Spears depërtoi fuqishëm në skenën e muzikës pop me hitin e atëhershëm, “Baby One More Time”.
Ateherë ylli i pop-it spikati me veshjen dhe videoklipin e këngës, në të cilin shfaqej e veshur si një nxënëse joshëse.
Gjatë një show mode, Britney është paraqitur me një veshje të ngjashme si ajo në videoklipin muzikor të 1998.
Ka qenë vetë këngëtarja që ka postuar në Intagram foton me veshjen e saj të gati 20 viteve më parë.
(da.xha/B.W)

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.