Kryesore

Home Kryesore

Lajmet e fundit

Bes Kallaku i nxjerr të “palarat” Ermal Mamaqit

Njihen prej kohës si miq të mirë, por duket se Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi nuk mund të ndalojnë së ngacmuari njëri-tjetrin. Së fundmi Besi...

Dakota shfaqet sensuale

Dakota Johnson është paraqitur në të brendshme për të pozuar për revistën Allure ...dhe duket se ajo është tepër sensuale gjatë qëndrimit të saj në...

Gara Duka-Fino për kreun e FSHF, reagon për herë të parë...

Për herë të parë UEFA sqaron zyrtarisht qëndrimin e saj rreth zgjedhjeve që do të zhvillohen më 7 shkurt në Shqipëri për postet drejtuese...

Futbolli shqiptar në zi/ Vdes ish-legjenda e portës dinamovite

Ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare ish-legjenda e portës së Dinamos, Ilir Luarasi. 63-vjeçari Luarasi është gjetur i pajetë në banesën e tij në Francë,...

Braçe akuzon ashpër prokurorin e shkarkuar nga Arta Marku

Mbedhja e sotme e Komisionit te Ekonomise eshte perfshire nga debate per ceshtjen e kryeprokurores, drejtesise dhe levizjeve te fundit qe po ndodhin ne...