Kryesore

Home Kryesore

Lajmet e fundit

“Lojërat e fatit”, Kryeministri Rama: Bastet vdiqën Sali!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me lojërat e fatit, ndërsa ka theksuar se Sali Berisha  vijon t’u dalë për zot atyre. ...

Fjolla Morina nuk fshihet më, poston foto teksa injekton botox (Foto)

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto ku shihet teksa po injekton botox në fytyrën e saj. Fjolla Morina i ka pranuar publikisht këto ndërhyrje...

Hetimi për ‘Kallëzim të rremë’, Salianji-prokurorisë: Dua mostrat e zërit

TIRANË - Në një kohë kur Ervin Salianji po hetohet nga Prokuroria për ‘kallëzim të rremë’ për çështjen ‘Babalja’, vjen lëvizja e radhës nga deputeti...

Balla padit te Krimet e Rënda Bashën, Salianjin dhe Hoxhën (Dokument)

TIRANË- Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka paditur sot në Prokurorinë e Krimeve të...

Ky është detergjenti që nuk duhet përdorur kurrë në kuzhinë, mund...

Pastrimi i shtëpisë është një proces sa i thjeshtë, aq edhe i vështirë. Përveç lodhjes fizike, jo gjithmonë është e lehtë të gjesh produktet larëse...