Kryesore

Home Kryesore

Lajmet e fundit

Ditarët e udhëtimit zbulojnë racizmin e Einsteinit

Ditarët e udhëtimit privat të fizikanit të njohur Albert Einstein e i botuar rishtazi ka zbuluar pikëpamjet raciste dhe ksenofobie të tij. Shkruar nga tetori...

VIDEO/ Pas 43 vitesh martesë, gruaja nxjerr burrin nga shtëpia, i...

Një çift bashkëshortësh është bërë pjesë e seancës së ndërmjetësimit në rubrikën “Shihemi në Gjyq”. Pas 43 vitesh martesë z.Qani është nxjerrë jashtë shtëpie...

Kaos në Rinas! Njerëzit në pritje, punonjësit duke parë ndeshjen

Vetëm në Shqipëri ndodh që të krijohen radhë të gjata kudo që shkon, për të paguar dritat, ujin, në postë por edhe në aeroport. Ish-ministri...

VIDEO/ Jo vetëm Gjermania, edhe Brazili bën blof me Zvicrën

Në “Rostov Arena” u luajt sfida e Grupit E mes Brazilit dhe Zvicrës, shkruan Syri.net. Takimi i dy prej pretendentëve të këtij grupi u mbyll...

Zhduket 3 vjeçarja, qeni besnik i qëndron pranë gjithë kohës

Një qen besnik i ka qëndruar pranë një vajze të frikësuar gjatë fundjavës pasi ajo u zhduk në një fushë misri në Missouri. 3-vjeçarja...