Kryesore

Home Kryesore

Lajmet e fundit

Protesta e opoziten, Kryeministri reagon në fejsbuk

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me disa komentues ne profilin e tij ne Facebook diten e djeshme, pas perdorimit te protestes se opozites. Disa...

Nga paratë e drogës, vettingu tek ekonomia formale/ Ja pse ka...

Përshpejtimi i nënçmimit të euros ndaj lekut me gati 5% në harkun e pesë muajve të parë të vitit dhe 8% që nga fillimi...

Horoskopi për ditën e sotme, 27 maj 2018

Dashi Ndryshime të shpejta dhe pozitive, me bashkëveprimin e Diellit me Hënën që ju favorizojnë. Në vazhdën e vendimeve të marra, popullariteti juaj do të...

Ja pse duhet të qëndrojmë në diell! Kjo është ajo që...

Vitamina D është mjaft e rëndësishme të jetë brenda normave, pasi në rast të kundërt, do të përballemi me lodhje të vazhdueshme dhe dhimbje...

Disa metoda psikologjike se si fëmija yt të ha ushqim

Nëse fëmija yt bën probleme në kohën e ushqimit, dhe refuzon të provojë ushqime të reja ose mendoni që ai nuk hanë mjaftueshëm ushqim,...