Kultura

Home Kultura

Lajmet e fundit

Ermali i publikon Kejvinës FOTON në shtrat me yllin e futbollit!

Komediani Ermal Mamaqi shpesh publikon fotomontazhe si për të apo miqtë e tij të realizuara nga faqe të ndryshme në rrjete sociale. Këtë herë ai...

Gazetari i infiltruar: Ju tregoj se si funksionon mafia shqiptare!

Gazetari spanjoll David Beriain ka paralajmëruar disa dokumentarë që do të zbulojnë sekrete tronditëse të botës së krimit në të gjithë planetin dhe në...

FOTO/ 4 vjet pa Dr.Florin, bashkëshortja i dedikon mesazhin prekës

Ndarja nga jeta e Dr.Florit la një dhimbje të mëdha tek të gjithë të pasionuarit pas muzikës së tij, por më e madhe akoma...

Zbulohen të arrestuarit në Elbasan. Emrat

Mësohet se dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë shoqëruar nga aksioni i zhvilluar këtë të shtunë në Elbasan nga Forcat e...

Godet fort shkrimtari Kim Mehmeti: Edi Rama është si Linda Morina

Edi Rama i ngjashëm me yllin e muzikës rapsodike popullore Linda Morina e njohur pë hitin e saj” Unë jam bomba”(poshte). Ky është mendimi...