Opinion

Home Opinion

Lajmet e fundit

Viti 2019 do jetë shumë i bukur për këtë shenjë të...

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë. Së fundmi astrologët...

Video/ “Shi dollarësh” në autostradë, çmenden kalimtarët

SHBA - Një video e çuditshme po qarkullon ditët e fundit në rrjetet sociale. Video, e cila është filmuar në autostradën Route 3, East...

Beteja për titullin mbyllet pa gola

Ndeshja që ngriti siparin e javës së 17 në Kategorinë Superiore, mes Partizanit dhe Kukësit, u mbyll me rrjeta të paprekura. Sfida e zhvilluar në...

Ja çfarë i ndodh trupit tuaj kur pini pije të gazuara

jë studiues i Purdue thotë se zyrtarët e shëndetit publik duhet t’u tregojnë njerëzve që të shmangin pijet e gazuara, transmeton lajmi.net. Susan E. Swithers,...

Video/ Tensionohet situata mes policisë dhe studentëve para kryeministrisë

Policia nuk i ka lejuar as mbrëmjen e sotme studentët që të marrin ngrohëse para kryeministrisë. Kjo sjellje e policisë ka krijuar tension mes...