Opinion

Home Opinion

Putini dhe hija e Stalinit

Lajmet e fundit

Berluskoni plas “bombën”: Do ta blej sërish Milanin

Edhe pse është 81 vjeç, Berluskonit nuk i shterojnë energjitë por edhe pasioni për ekipin e tij të zemrës, Milanin. Ish-presidenti legjendar i kuqezinjve nuk...

Dalina Fico: Ju zentë grykën buka e këtij vendi kush është...

Nga Dalina Fico. Se si mund te gezohesh qe bashkekombasit e tu mund te mbeten mbrapa ne procesin e integrimit ne BE – kete nuk...

Vizita e Ramës në Berlin, gazetari: Nga Gjermania nuk u mor...

Gazetari Robert Rakipllari i ftuar në studion e emisionit ‘Studio e Hapur’ në ‘News24’ deklaroi se vizita e kryeministrit Edi Rama në Gjermani nuk...

Kryemadhi: Rama i vetmi kryeministër që ulet me kriminelë, ka lidhje...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, deklaropi mbrëmjen e sotme se Edi Rama duhet të shkojë në të gjitha vendet e BE-së dhe të lobojë...

“Mos më prek mua”, gazetares i futin duart live

Ndonjëherë transmetimi live nuk shkon gjithmonë siç pritet, pasi shpesh herë ndodhin gjëra të papritura. Kështu i ka ndodhur gazetares sportive, Marina Lorenzo e “Canal +” Ajo...