Opinion

Home Opinion

Lajmet e fundit

Ultimatumi ndërkombëtar për Demarkacionin

Pas dy dështimeve të njëpasnjëshme të Kuvendit të Kosovës për miratimin e Marrëveshjes së Demarkacionit me Malin e Zi, në mungesë të konsensusit të...

Aktorja e njohur e teatrit rrëzohet nga skena dhe thyen dhëmbët

Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan ishin të ftuar trupa e aktorëve shqiptarë e serbë për shfaqjen “Gishti”, që ka premierën ditën...

Rama publikon videon: Si duket Berati i rilindur

Nga Berati ku ndodhet prej ditës së djeshme kryeministri Edi Rama ka uruar ndjekësit e tij këtë mëngjes për një fundjavë të qetë. E nuk...

Ngjarje e rëndë në burgun e Fierit, 38-vjeçari gjendet i vetë...

Vetëvaret në qelinë e burgut një i dënuar 38-vjecar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në burgun e Fierit. Mësohet se i riu ishte dënuar me...

Horoskopi ditor, e shtunë 24 shkurt 2017

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ekziston një klimë pozitive yjore që...