Opinion

Home Opinion

Turqia varet nga Gjermania

Kongresi popullor në Kinë

Lajmet e fundit

I shanë Shqipërinë/ Këngëtarja shqiptare rreh dy greke (Video)

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Top Show Magazinë” ishte e ftuar këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila foli ndër të tjera edhe për fillimet e...

Gjermania dhe Kina do t’i qëndrojnë besnike marrëveshjes me Iranin

GJERMANI – Angela Merkel ka konfirmuar se Gjermania dhe Kina do të qëndrojnë besnike ndaj marrëveshjes ekzistuese bërthamore me Iranin, pas tërheqjes së Shteteve...

Botërori 2026 në SHBA? Duka u kërkon heqjen e vizave për...

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, priti sot një delegacion nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kanadaja dhe Meksika, të cilat së bashku përfaqësojnë edhe...

Mediat italiane: këta do jenë 5 të paprekshmit e Ançelotit

Me ardhjen e Ançelotit te Napoli, mediat pranë napolitanëve kanë nisur të bëjnë edhe llogaritë dhe spekulimet paraprake për futbollistët që mendohet se janë...

Ja vendet që konsumojnë më shumë çokollatë në botë

Ja vendet që konsumojnë më shumë çokollatë në botë 01:07, 24/05/2018 Konsumi i çokollatës përmirëson aftësitë njohëse, që mund të rrisë prodhimin e përgjithshëm shkencor të...