Politike

Home Politike

Lajmet e fundit

Milani me një lajm të hidhur për tifozët e tij

Milani sot i ka konfirmuar dy blerjet e fundit, Castillejon, i cili erdhi nga Villarreali dhe Laxaltin nga Genoa. Mirëpo është pritur nga tifozët e...

Reagon deputeti i PS: Lajme vere të PD-së për dëmtim imazhi

Deputeti i Partisë Socialiste Jurgis Çyrbja ka reaguar pas akuzave të PD-së për lidhje me banden e Emiljano Shullazit. PD tha sot se deputeti...

Karaburuni “pushtohet” nga të huajt

Nëse mund të flasim për një trend të vërtetë të pushimeve të kësaj vere në Vlorë ai lidhet me udhëtimet ditore në Karaburun dhe...

Google ju ndjek edhe nëse çaktivizoni “Historinë e vendndodhjes”

Google ka përditësuar faqen e ndihmës për “Historinë e Vendndodhjes” për të pranuar faktin se kompania vazhdon të gjurmojë njerëzit që përdorin shërbimet e...

Kthehet supërseksi Ami

Moderatorja Amarda Toska ka mahnitur me një prej postimeve më të fundit. Ajo është kthyer pas në kohë, në vitin 2011 dhe ka ndarë një...