Rajon

Home Rajon

Lajmet e fundit

Merret vendimi për Saimir Tahirin

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka vendosur një vendim për hetimet në lidhje me Saimir Tahirin. Siç raportojnë mediat, mësohet se prokuroria nuk e ka...

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi nga astrologu Jorgo Pulla

Si do nisë java për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni...

Vrau tre vetë për një shuplakë, lihet në burg autori i...

Autori i vrasjes së trefishtë në fshatin Shëlli të Matit ka mbetur pas hekurave. Vendimi eshte marre sot nga Gjykata, e cila i ka...

VIDEO/ Shqipëria humbi, por shikoni çfarë goli shënon Sokol Cikalleshi

Pas dëmtimit, Sokol Çikalleshi është rikthyer në fushën e blertë në mënyrën më të mirë të mundshme. Bomberi kavajas gjeti rrugën e rrjetës në minutën...

Spahiu: Pas bizhozit varfëria do t’i çojë njerëzit tek droga

Deputeti i Levizjes Socialiste për Integrim Përparim Spahiu ka reaguar pas inisiativës së kreut të qeverisë për të mbyllur pikat e bastve. Duke ju referuar...