ShowBiz

Home ShowBiz

Lajmet e fundit

Përplasje e frikshme mes makinave në Rinas, 6 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Rrugën e Rinasit. Katër automjete dy “Ford”, një “Golf” dhe...

FOTO/” Përqafimi i vdekjes”, ja çfarë duhet bërë

Një roje pylli për pak ka marrë 'përqafimin' e vdekjes nga një piton, të cilit i shpëtoi jetën. Sanjoy Dutta pasi shpëtoi zvarranikun 10 metra...

A mund ta shpëtojë Shqipëria Merkelin si kancelare?

Nga radio gjermane DW: Askush nuk i konfirmon fjalët në qarkullim: Shqipëria mund të bëhet një vend kyç për pritjen e përkohshme të refugjatëve në...

“Provokacia 2”, mediat serbe: FIFA të reagojë urgjentisht!

Mediat serbe kanë reaguar menjëherë ndaj festimit me simbolin e shqiponjës nga dy lojtarët me origjinë shqiptare të Zvicrës, Xhaka e Shaqiri, duke e...

Dietë kronologjike? Nuk ka të bëjë me sasinë, por kohën

Ndoshta kemi gabuar në gjithçka me fiksimin tuaj për peshoren, dhe kontrollin e asaj që konsumoni. Por duke u fokusuar shumë tek kjo pjesë...