ShowBiz

Home ShowBiz

Lajmet e fundit

Ndalimi i kompensimeve të ish-të përndjekurve, Këlliçi: Rama po ndjek rrugën...

Kreu i Forumit Rinor të Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka reaguar pas vendimit të qeverisë për të ndaluar kompensimet e ish-të përndjekurve. Sipas Këlliçit, pasi...

Vrasja e dy motrave në Zvicër, kushëriri: Nuk duam hakmarrje, kemi...

LEZHE- Trupat e pajetë të dy motrave Frroku, të cilat u vranë në Zvicër nga burri i njërës prej tyre, kanë mbërritur në Lezhë...

Kur është koha e përkryer për kafe

Për shumicën e njerëzve, rituali i pirjes së kafesë është gjëja e parë që e bëjnë pasi të zgjohen në mëngjes. Por, a është...

Nard Ndoka: Rama është “peshku” i madh i drejtësisë

Deputeti Nard Ndoka i ftuar në rubrikën “Opinion” në News24, ka komentuar aktualitetin politik si dhe ecurinë e reformës në drejtësi. Ndoka tha se po...

Ky lëng magjik “ngre” të vdekurit nga varri

Me dekada të tëra ky ilaç u sugjerohet atyre që vuajnë nga kanceri, sepse thyen energjinë, forcon imunitetin dhe përmirëson pasqyrën e gjakut. Përgatitet...