Sociale

Home Sociale

Lajmet e fundit

Basha: Rama po zëvendëson Habilajt me Agron Xhafën

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ftoi qytetarët të marrin pjesë në protestën e 27 janarit për të bërë të mundur heqjen e pengesës...

Romela Begaj me doping, flet bashkëshorti: Po na dënuan duam azil

Gazmend Hakcani është jo vetëm trajneri, por edhe bashkëshorti i Romela Begajt. Ai betohet mbi pastërtinë e sportistes dhe premton se kjo çështje do...

Bes Kallaku i nxjerr të “palarat” Ermal Mamaqit

Njihen prej kohës si miq të mirë, por duket se Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi nuk mund të ndalojnë së ngacmuari njëri-tjetrin. Së fundmi Besi...

Dakota shfaqet sensuale

Dakota Johnson është paraqitur në të brendshme për të pozuar për revistën Allure ...dhe duket se ajo është tepër sensuale gjatë qëndrimit të saj në...

Gara Duka-Fino për kreun e FSHF, reagon për herë të parë...

Për herë të parë UEFA sqaron zyrtarisht qëndrimin e saj rreth zgjedhjeve që do të zhvillohen më 7 shkurt në Shqipëri për postet drejtuese...