Sport

Home Sport

Lajmet e fundit

Kontrolle në Tiranë, kapen 2 të kërkuar për drogë e grup...

TIRANË- Policia e Tiranës ka ushtruar kontrolle për kapjen e personave në kërkim, të atyre që qarkullojnë me armë zjarri apo që tentojnë të...

Mbante 600 mijë euro drogë në shtëpi, kapet shqiptari në Itali

ITALI- Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane gjatë ditës së sotme, i cili mbahej nën vëzhgim prej kohësh. Shqiptari posedonte dhe shiste lëndë...

“Rritje pagash”, Rama: Pas 1 prillit përfitojnë këta sektorë

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka deklaruar se buxheti i vitit të ardhshëm do të jetë më i lartë se vitet e tjera, ndërsa...

‘Të ‘shtyp’ ai që të bën fotot’, Enca nxehet keq me...

Këngëtarja shqiptare është acaruar me një nga ndjekësit e saj që i ka komentuar në një nga fotot e publikuara në rrjetet sociale. Enca...

“Lojërat e fatit”, Kryeministri Rama: Bastet vdiqën Sali!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me lojërat e fatit, ndërsa ka theksuar se Sali Berisha  vijon t’u dalë për zot atyre. ...