Te ndryshme

Home Te ndryshme

Lajmet e fundit

Totalisht e zhveshur, ‘Melania Trump’ kërcen mbi tavolinën e Presidentit

Një video e shpërndarë masivisht po bën xhiron e rrjetit. Aty shihet reperi i njohur T.I. i cili ndodhet në zyrën ovale në Shtëpinë...

Hetimi për ‘Kallëzim të rremë’, Salianji-prokurorisë: Dua mostrat e zërit

TIRANË - Në një kohë kur Ervin Salianji po hetohet nga Prokuroria për ‘kallëzim të rremë’ për çështjen ‘Babalja’, vjen lëvizja e radhës nga deputeti...

Balla padit te Krimet e Rënda Bashën, Salianjin dhe Hoxhën (Dokument)

TIRANË- Kreu i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ashtu siç paralajmëroi një ditë më parë ka paditur sot në Prokurorinë e Krimeve të...

Ky është detergjenti që nuk duhet përdorur kurrë në kuzhinë, mund...

Pastrimi i shtëpisë është një proces sa i thjeshtë, aq edhe i vështirë. Përveç lodhjes fizike, jo gjithmonë është e lehtë të gjesh produktet larëse...

‘Vëzhgimi i terroristëve të kthyer nga lufta dhe kufiri/ Zbardhet takimi...

Ministri i Brendshëm e ka njohur zyrtarin e lartë amerikan me strategjinë e palës shqiptare për të parandaluar ekstremizmin e dhunshëm, përmes një marrëdhënie...