Te ndryshme

Home Te ndryshme

Lajmet e fundit

Si do të jetë kjo javë? Parashikimi nga astrologu Jorgo Pulla

Si do nisë java për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni...

Vrau tre vetë për një shuplakë, lihet në burg autori i...

Autori i vrasjes së trefishtë në fshatin Shëlli të Matit ka mbetur pas hekurave. Vendimi eshte marre sot nga Gjykata, e cila i ka...

VIDEO/ Shqipëria humbi, por shikoni çfarë goli shënon Sokol Cikalleshi

Pas dëmtimit, Sokol Çikalleshi është rikthyer në fushën e blertë në mënyrën më të mirë të mundshme. Bomberi kavajas gjeti rrugën e rrjetës në minutën...

Spahiu: Pas bizhozit varfëria do t’i çojë njerëzit tek droga

Deputeti i Levizjes Socialiste për Integrim Përparim Spahiu ka reaguar pas inisiativës së kreut të qeverisë për të mbyllur pikat e bastve. Duke ju referuar...

Dëshmia rrënqethëse: Luigji i vogël në kampin e Tepelenës fjeti gjithë...

Intervistë ekskluzive me Nikoll Pjetër Hysaj, me origjinë nga Vermoshi dhe me banim në Michigan, të SHBA-ve, i arratisur politik nga Shqipëria që në...