Te ndryshme

Home Te ndryshme

Lajmet e fundit

Ivanka, një bukuroshe e pasanike

Të trashëgosh një biznes dhe një pasuri jo vetëm në fushën finaciare, por edhe pasuri vlerash është sa e lehtë, po aq edhe e...

Reali mposht Bayernin në Mynih, me një këmbë në finale

Madrilienët fituan në "Alianz Arena" me përmbysje, 2:1. Real Madridi ka fituar ndeshjen e parë gjysmëfinale ndaj Bayernit të Munichut. Madrilienët fituan në “Alianz Arena” me...

Deputetja ruse në Beograd: Krimeja është Rusi e Kosova është Serbi

Zëvendëskryetarja e Këshillit për Siguri dhe Luftë kundër Korrupsionit në Dumën shtetërore ruse, Natalia Poklonskaja po qëndron në Beograd. Ajo sot në Kuvendin e Serbisë...

Simptomat e kancerit të zorrës që duhet t’i dini, edhe nëse...

Për shumë 20-vjeçar të shëndetshëm, kanceri nuk duket një rrezik serioz. Për më tepër që mosha mesatare për diagnozën e kancerit është 66 vjeç. Por,...

Rama po takson shqiptarët, për të pasuruar pronarët e mediave!

Nga Andi Bushati Të martën, në komisionin parlamentar të mediave, u zhvillua një diskutim gjysëm perfid dhe gjysëm i pafajshëm, ndërmjet deputetëve që i përkasin PS-së....