Video

Home Video

Lajmet e fundit

Voltana Ademi: Situata në Shkodër alarmante

Rreth 5 hektarë tokë dhe territore janë në ujë, me mbi dy metra. Kjo u deklarua nga Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi. Në studion e...

Erdogan ‘rrethon’ Qipron me anije luftarake…

Egjeu është shndërruar kohët e fundit në një bazë të stërmadhe ushtarake, ku kanë “zbarkuar” anije nga shtete të ndryshme si SHBA-ja, Turqia, Rusia,...

Abuzimi me pronat në Lezhë, Ndreu: Të përfshirë edhe njerëz të...

Tjetërsimi i pronave në Lezhë duket se nuk është bërë vetëm nga të djathtët, por edhe të majtët. Këtë gjë ka lënë të kuptohet deputeti...

Bregu: Europa ka qenë e padrejtë me Shqipërinë

“Mua më nxorrën nga parlamenti se fillova ta shihja në mënyrë kritike 4 vjet më parë”. Kështu e nisi bisedën në studion e “Provokacija” në...

Tiranë/Sekuestrohen biznesi dhe prona me vlerë 10 milionë euro

Policia e Shtetit, me vendim të Gjykatës së Krimeve të Rënda ka sekuestruar prona me vlerë mbi 10 milionë euro dhe një kompani ndërtimi,...