Home Sport Çfarë ndodh me Strakoshën, Lazio po kërkon portier tjetër

Çfarë ndodh me Strakoshën, Lazio po kërkon portier tjetër

0

Portierët aktualë te Lazio nuk bindin, dhe kryeqytetasit janë futur në merkato për të gjetur një zëvendësues të denjë për Strakoshën.

Kështu raporton ”Gazetta dello Sport” në shkrimin e sotshëm të gazetës prestigjioze.

Portieri Marchetti nuk ka luajtur fare këtë sezon, por ai ka një kontratë deri në fund të sezonit dhe mund të rikthehet së shpejti.

Ndersa portieri i dytë, Ivan Vargic, ka zhgënjyer në ato pak mundësi që i janë dhënë në Europa League dhe mund të largohet, po ashtu edhe portieri i tretë nuk ofron siguri.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.