Dhuna ndaj studentëve, shpërthen zv.kryeministri Braçe

0

Shpërthen zv.kryeministri Erjon Braçe ndaj bllokimit të auditoreve nga disa studentë, me qëllim bojkotin e mësimit.

Përmes një videoje, Braçe evidenton faktin e bllokimit të dyerve me karrike, duke e cilësuar dhunë dhe tallava, dhe duke ironmizuar se pas kësaj do kërkohen lekë për banka e karrike.

Urdheroni!

Kjo nuk eshte dhune!

Tallava patjeter!

Pastaj,

duam leke per banka e karrige!

Besoj i njihni koret e Qorllekut te dhunshem!

#BollmeDhune

#HapniShkollat”, deklaron Braçe në rrjetin social./a.cupaj

#Repost from @erionbrace. Urdheroni!Kjo nuk eshte dhune!Tallava patjeter!Pastaj,duam leke per banka e karrige!Besoj i njihni koret e Qorllekut te dhunshem!#BollmeDhune#HapniShkollat Erjon Brace

Gepostet von Geri Kusi am Donnerstag, 10. Januar 2019

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.