Home ShowBiz Ditën e “Shën Valentinit” Lori Hoxha tregon dashurinë e parë!

Ditën e “Shën Valentinit” Lori Hoxha tregon dashurinë e parë!

0

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto kur ishte e vogël dhe ndodhej në ambientet e Top Albania Radio.

Këtë foto Lori e ka publikuar me rastin e 20-vjetorit të TAR, të cilën ajo e ka quajtur dashurinë e saj të parë.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.