Home Kultura Ditët e hapura të flautist

Ditët e hapura të flautist

0

Elvis Rudi dhe Marin Gjollma çelën siparin e projektit “Ditët e hapura të flautist”, nëpërmjet një koncerti recital të muzikës së dhomës në Universitetin e Arteve.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.