Home Sport E pabesueshme/ Zbulohet skandali në duelin Khabib – McGregor

E pabesueshme/ Zbulohet skandali në duelin Khabib – McGregor

0

John Maguire ka thënë se incidenti në mes të Conor McGregorit dhe Khabib Nurmagomedovit, ishte i planifikuar.
Ylli i MMA-së ka thënë se ajo ishte planifikuar, në mënyrë që ri-përballja të ketë sa më shumë përfitime.

“Mos u shqetësoni njerëz, gjithçka do të harrohet pas disa javësh dhe pastaj do të bëhet një organizim shumë më i madh për rimeç”, ka thënë Maguire.

McGregori i ka kërkuar Khabibit një ri-takim, andaj me gjasë pritet që të mbahet sërish, e që përfitime do të rriteshin më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.