Home Aktualitet Ekzekutimi i Kasmit, Krimet e Rënda lënë në burg ish-komandon grek dhe...

Ekzekutimi i Kasmit, Krimet e Rënda lënë në burg ish-komandon grek dhe 4 shqiptarët

0

Gjykata e Krimeve të rënda ka rikonfirmuar masën e arrestimit me burg për pesë personat e arrestuar të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit më 29 janar 2019.

Do të lihen në burg deri në përfundim të hetimeve, Efthimio Efthimius, Mario Meshini, Elton Halipaj, Elton Hoxhallari, Malvin Dinellari.

Prokuroria e Tiranës ka provuar se këta persona kishin krijuar një grup të strukturuar kriminal.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.