Home Aktualitet EMRAT/ 7 të plagosur nga shpërthimi në Shkodër, dy rëndë nisen drejt...

EMRAT/ 7 të plagosur nga shpërthimi në Shkodër, dy rëndë nisen drejt Tiranës

0

Rritet numri i personave te plagosur nga shpërthimi i forte qe tronditi sot Shkodren.

Mesohet se nurmi i te plagosurve ka shkuar ne 7, mes tyre edhe shtetasi Lulzim Kulla qe dyshohet te jete edhe objektivi i atentatit me tritol.

Dy persona, mes te cileve edhe Kulla, jane ne gjendje te rende dhe jane nisur drejt Tiranes.

“News 24”, ben me dije se jane identifikuar personat qe mbeten te plagosur nga shperthimi ne Shkoder. Ata jane Lulzim Kullaj, 42 vjeç, Arjola Gjonaj, 31 vjeçe, Pjetër Arra, 53 – vjeç, Gentian Suça 40 vjeç, Ditmir Myftia 32 vjeç, Pjeter Daka 60 vjeç dhe Gardosileviç Roikq, 50 vjeçe.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.