Emri/ Vritet me armë gjahu kreu i Njësisë Administrative në Selenicë

0

Një ngjarje rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Selenicë të Vlorës.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se është vrarë me armë Famir Hodo, 63 vjeç.

Ky i fundit mësohet se ishte edhe kreu i njësisë Administrative të fshati Kotë në Selenicë.

Ai më parë kishte mbajtur dhe detyrën e kreut të Komunës së Kotës.

Dyshimet se krimi ka ndodhur për shkak të një konflikti për pronat.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur kërkimet për autorin e vrasjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.