FOTO/ A do ta shohim ndonjëherë Alketa Vejsiun si politikane?

0

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu emisionet e të cilës ndiqen nga të gjithë është kthyer tashmë në një nga moderatoret më të dashura p?7r publikun shqiptar.

Shumë e ndjekur dhe shumë aktive në Instagram Alketa herë pas herë komunikon me ndjekësit e saj.

E tillë ka qënë dhe dita e sotme ku moderatores i janë drejtuar shumë pyetje të cilave Alketa i është përgjigjur.

Një nga pyetjet që iu drejtuar kidhte të bënte me politikën.

‘Ke menduar ndonjëherë ti hysh politikës’ ishte pyetja që ndjekësi i drejtoi.

‘As më shkon në mendje. Politika dhe misioni i saj janë me vlerë, por për natyrën time do të ishte kufizim i madh’ i është përgjigjur Alketa duke treguar kështu se as nuk ka ndërmend ti hyjë ndonjëherë rrugës së politikës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.