FOTO/ Aktori i njohur i çmendur pas djemve por refuzon të takoj bijën e sapolindur

0

Aktori i njohur Owen Wilson është bërë baba për herë të tretë.

Ish e dashura e tij Varunie Vongsvirates ka sjellë në jetë një vajzë, por aktori nuk pranon ta takoj dhe ti japë kujdestarinë.

Edhe pse njihet si një prind i përkushtuar ndaj djemve, burime për ‘Us Weekly’ kanë zbuluar se aktori refuzon të takojë vajzën e tij, Lyla.

“Owen nuk do ta njohë të bijën, edhe pse Lyla është një kopje e tij. Ajo ka lëkurë të bardhë, flokë bjondë dhe sy blu si i ati”, -është shprehur burimi.

Owen ka qënë i lidhur për 5 vjet me Varunie edhe pse testi i ADN-së tregoi që ishte vajza e tij,aktori sërish refuzon kujdestarinë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.