Home ShowBiz FOTO/ Albërie Hadërgjonaj pranon super dhurata: Falemnderit dashuria ime

FOTO/ Albërie Hadërgjonaj pranon super dhurata: Falemnderit dashuria ime

0

Sot këngëtarja Albërie Hadërgjonaj i ka pranaur disa dhurata të çmuara.

Të gjitha këto i ka prej grimerit Ariel me të cilin ka shoqëri të afërt dhe e konsideron si djalin e saj, shkruan lajmi.net

”Falëmnderit dashuria ime”, ka shkruar pranë fotos Albëria e cila i ka shpalodhur dhuratat me ndjekësit.

Ndryshe ajo njihet për sukseset në muzikë dhe si një femër që kujdeset shumë për pamjen e jashme e Ariel është i suksesshëm në grim.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.