FOTO/ Britney Spears i vë “flakën” skenës

0

Ajo është e mirënjohur për veshjet e saj dhe lëvizjet që bën në skenë.

Dhe Britney Spears dhuroi një shfaqje të nxehtë gjatë një koncerti në Teksas të dielën.

36-vjeçarja e veshur me kostume të ndryshme elektrizoi fansat me zërin dhe performancën e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.