FOTO/ ‘Cili deputet ta ka blerë makinën?’, ja si i përgjigjet bukuroshja e ‘Xing me Ermalin’

0

Bukuroshja e emisionit “Xing me Ermalin” shpesh bëhetë pjesë e shtypit rozë.

Në Instagram ajo është mjaft aktive me publikimin e fotografive dhe videove të ndryshme nga përditshmëria.

Sot, ajo ka publikuar një fotografi ku ka pozuar pranë një makine tejet luksoze, por njëri pyetja e njërit nga fansat si duket e ka prekur Kejvinën.

Komentuesi ka pyetur atë se cili deputet ia ka blerë atë makinë, e nuk ka munguar edhe përgjigja e Kejvinës e cila i është kthyer me shaka duke i thënë “Goni”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.