Home ShowBiz FOTO/David dhe Victoria Beckham drejt ndarjes? Ja reagimi

FOTO/David dhe Victoria Beckham drejt ndarjes? Ja reagimi

0

David Beckham dhe Victoria Beckham janë përfolur se do i japin fund lidhjes së dashurisë, por më në fund kanë reaguar për këtë gjë.

Në Twitter qarkulluan fjalë se cifti që ka qenë i martuar prej 19 vitesh ka filluar procedurat për ndarje.

“Nuk ka asnjë deklaratë për divorc. Këto janë vetëm lajme të rreme të medieve sociale. Kjo është shumë e cuditshme dhe dicka e turpshme për të kaluar kohën”, tha një përfaqësues i tyre.

Të dy kanë bërë gjestin human duke dhuruar veshjet e dasmës së tyre mbretërore për të dhuruar para për viktimat e sulmit terrorist në Manchester.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.