Home ShowBiz FOTO/ Dikur ishte yll, por shikoni si është plakur Britney Spears

FOTO/ Dikur ishte yll, por shikoni si është plakur Britney Spears

0

Britney Spears është e përkushtuar që të ketë një trup sa më të formësuar.

Këngëtarja me famë botërore, ka pozuar me bikini duke nxjerrë në pah linjat e saj trupore.

Spears nuk duket aspak mirë, dhe këtë gjë ia kanë thënë edhe ndjekësit e saj në Instagram.

Spears dukshëm ka humbur shkëlqimin dhe bukurinë që kishte dikur.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.