FOTO/ Do të martohen këtë shtator çifti i njohur i showbizit ‘kapen mat’ me pushime në Francë

0

Katy Perry dhe Orlando Bloom i suprizuan të gjithë më lajmin e tyre të fejesës të cilët e dhanë ditën e Shën Valentinit.

Çifti i njohuri showbizit do të martohen së shpejti por së fundmi ata janë fotografuar nga paparacët teksa po shijojnë pushimet e tyre në Francë.

Këngëtarja 34 vjeçare shfaqet me rroba banje me lule ndërsa i fejuari i saj 42 vjeçar me pantallona të shkurta ngjyrë blu.

Nga foto duket që ata janë të lumtur dhe po e shijojnë pushimet e tyre vetëm njëri me tjetrin.

Zona ku ata po pushojnë njihet si një nga më të shtrenjtat e Francës dhe shtëpitë në atë vend kanë vlera miliona dollarëshe.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.