FOTO/ ‘E ke hollu belin si buzët e tua në 2012’ por Lori Hoxha suprizon me përgjigjen ndaj fansit

0

Personazhet publike që janë aktivë në rrjetet sociale ndeshen shpesh me komente negative nga njërëz që nuk i pëlqejnë.

Në fakt kjo është diçka që vjen së bashku me famën e prej së cilës askush që do të jetë i njohur nuk mund të shpëtojë.

Mirëpo ka dhe nga ata njërëz që reagojnë mirë dhe nga komentet negative siç është rasti i Lori Hoxhës.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto dhe ndjekësit e blogeres janë kapur me beline hollë të Lorit dhe e kanë akuzuar atë se ka përdorur photoshop.

“Zot na ruajt mendt e kokës! Janë bo robt si kukulla plastike!”, i shkruan një ndjekës, ndërkohë që një tjetër i thotë: “Qyqaa ku e ke belin moj çupë??

.Mirëpo ajo ka publikuar një mesazh të një ndjekësit të saj ku shkruante:

“E ka bërë belin e hollë sa buzët e Lori Hoxhës në 2012”, ndërkohë që përmbi të ka shkruar: “Përfundimisht kam ndjekësit më shakator” ku duket që blogerja i ka marrë me sportivitet të gjitha komentet negative.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.